שף פרטי

שף פרטי לאירועים

שף פרטי

מאת דוד גול

תתפנו לחגיגה המושלמת שלכם

האירוע המושלם מבחינתם, יכול להיות רק כזה שבו תתפנו לחגיגה המשמחת שלכם מבלי לדאוג ליותר מדי עניינים מסביב. הזמנה של שף פרטי לכל אירוע שאתם עתידים לערוך הוא פתרון מושלם בכדי לתת לכם ליהנות מהמסיבה ולא להתרוצץ כמו משוגעים. שף פרטי הוא אדם שראה לא מעט דברים בתחום הבישול והקולינאריה, ולכן הוא מביא עימו כל כך הרבה ידע וניסיון שהוא פשוט מענג את האורחים במטעמים, שעם כל הכבוד לבשלנים הביתיים, קשה מאוד להגיע לרמתם.

רבים הם אלו המחפשים לשדרג את האירוע שלהם בצורה מקורית ומיוחדת ולכן שירות ייחודי זה של שף פרטי הוא כזה שמעלה את האירוע בשתי דרגות לפחות. קשה יהיה למצוא אחד שלא יתענג על כל מעדן מיוחד מתוך המגוון המוגש לו. שף פרטי הוא כזה שמרכיב עבורכם תפריטים של מנות שאותן אתם לא פוגשים בכל יום ובכל מקום ולכן תוכלו להיות בטוחים כי כולם יתרשמו עמוקות.

אוכל זה יותר מרק עניין של טעם

הטעם של מעדן מסוים, באמת יכול לעשות חגיגה אמיתית לחיך של כל אחד, אך שף פרטי שיגיע אליכם למקום האירוע, מעוניין גם ליצור חוויה מרתקת עבור החוגגים. לכן גם כל עניין האירוח שמלווה בהגשות מרהיבות ועטוף בשלל ריחות מעוררים ואותנטיים, הוא זה שלוקח את המסיבה למקומות אחרים לגמרי.

ביצועיו של אותו שף פרטי שיפנק אתכם, הם כאלו שיראו לכם עד כמה להיות אנין טעם זה לא הכול אלא שהמראות של התבשילים וההגשה היצירתית שלהן, שכל כך מושכת את העין, הן אלו שמדגישות שאוכל זה הרבה יותר מטעם בפה. שף פרטי הוא כזה שמכיר את כל ההיבטים של תחום הבישול וההגשה ולכן האירוע שלכם יקבל צורה אחרת וגיוון מיוחד מאוד. מגוון התפריטים שבשירות זה של שף פרטי הוא כזה שמתאים למגוון רחב של קהלים כך שבטוח שכולם ייהנו.

הופך את הערב לחוויה, ולא רק קולינארית

יש הבדל עצום בין ארוחה (מושקעת ככל שתהיה) לבין היעזרות בשירותיו של שף פרטי שבאמת הופך את האירוע לחגיגה משובחת, שבה כולם מעורבים ולא משתעממים לרגע אחד. הרצון שלכם להתעניין ואפילו ללמוד מעט או לקבל טיפים מאותו שף פרטי מקצוען שעורך עבורכם את האירוע, הוא מצוין.

בכדי שהאירוע באמת יהיה מהנה ולא רק כזה שבו כולם עסוקים רק באכילה הרי שביכולתו, של שף פרטי שתזמינו, להכניס גם את אלמנט הבידור בין כל פעולותיו באותו אירוע. תוכלו להתחכך ולראות איך אותו שף פרטי מלווה את הכנת המנות המיוחדות בהסברים מקצועיים שבהם כל אחד יכול למצוא דברים רבים שלא ידע לפני. לא מדובר בהרצאה משעממת אלא בדינמיקה שבין שף פרטי מקצוען לבין חוגגים שהופכים למעורבים, כך שכולם ביחד צוחקים ומבלים לאורך כל האירוע.

 

שף ויועץ קולינרי. יעוץ לחברות, מסעדות ועסקי מזון.שף פרטי לאירועים בישול פרונטלי מול הקהל.

שף פרטי

מקור המאמר: articles.co.il

 

חייגו אלינו לקבלת פרטים נוספים דילוג לתוכן